O NÁS

Do kouzla fotografie jsem poprvé nahlédla v roce 1998 jako studentka. Tuto firmu jsem založila až v roce 2007 po získání praxe a něco "z mála" zkušeností v oboru. Cesta založení nebyla vůbec snadná. Zažádáním dotace počínaje, prvotní investicí a předložením podnikatelského záměru konče. Nakonec se vše podařilo a jsme na trhu do nynějška. Nadále získávám nové zkušenosti, učím se nové věci asi jako většina z nás, protože rychlost doby i trh si to žádá. 

Co se nás a naší malé firmy týče jsme cenově dostupní, myslím, pro každého. Při fotografování se snažíme navodit příjemnou, přátelskou a uvolněnou atmosféru, aby pro Vás i nás nebylo nutností, "noční můrou", ale bavilo nás. Spolupracujeme i s dalšími firmami v oboru foto, video, ale i vizáž.

Nejsme z těch, kteří nevracejí vydělané finance do podniku - my je vracíme ať už zajištěním provozu, opravami, úpravami, vybavením či postupnou modernizací.

Naším cílem je NESTAGNOVAT a ODVÁDĚT TAKOVOU PRÁCI, aby naši zákazníci byli spokojeni, odcházeli s úsměvem na rtech a popřípadě se k nám rádi vraceli. Tímto bych ráda poděkovala těm, kteří tak činí, ale i těm, kteří naše služby využili jednorázově nebo si k nám cestu teprve najdou. Nezapomínejme, že FOTOGRAFIE jsou jako vzpomínky, co je na nich zachyceno to nám nikdo nikdy nevezme :) ...